Lokalizacja i opis inwestycji

Przedmiotem naszej inwestycji jest 18 domów w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskiej miejscowości Łazy k/ Magdalenki.
Miejscowość Łazy leży w dynamicznie rozwijającej się gminie Lesznowola. Tutejszy samorząd gminny z panią wójt Marią Jolantą Batycką-Wąsik na czele słynie ze swej dbałości o interesy mieszkańców: rozwój w dziedzinie usług dla ludności (szkoły, centra sportowe), uzbrojenie terenu gminy w media miejskie (wodociągi, kanalizacja), szybka i sprawna budowa dróg i rozbudowa komunikacji.
Działka, na której prowadzona jest inwestycja ma idealne położenie: z jednej strony znajduje się blisko Warszawy (19km do centrum) w pobliżu trasy Warszawa-Kraków i niedaleko Centrum Handlowego Janki (5km), z drugiej zaś strony granicząc praktycznie z lasem w Magdalence (150m) dysponuje terenami rekreacji i wypoczynku wśród natury.
W pobliżu znajdują się dwa przedszkola i nowoczesna szkoła, do dyspozycji mieszkańców są liczne lokalne usługi.

Budynki
Osiedle składa się z 18 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli z 9 pojedynczych budynków dwulokalowych. Każdy budynek posiada oddzielne pozwolenie na budowę. Ponieważ działki położone są obok siebie zaprojektowano domy, które tworzą spójną nowoczesną architekturę znakomicie wpisującą się w tutejszy krajobraz.
Wszystkie domy są dwupoziomowe (parter i I piętro) z garażem na jeden pojazd i z miejscem postojowym na zewnątrz.
Powierzchnie domów są następujące: od 165,74- 232,10m2 na działkach o powierzchni od 413- 820m2.
Technologia budowy tradycyjna.

Ceny
Zapraszamy do pobrania aktualnego CENNIKA w formacie PDF:

Galeria:BIURO firmy NIWA: 05-500 Piaseczno, Ul. Wojska Polskiego 38, tel.: +48 22 757 09 89, fax: +48 22 750 53 06, niwa@niwa.waw.pl